Archiwum

Zarząd – poprzednie lata


Okres kadencji: 07.02.2017 – 22.06.2017

  • Mateusz Krawczuk – Prezes
  • Aleksander Sil – Prezes ds. projektowych
  • Mateusz Michalak – Prezes ds. organizacyjnych
  • Dominik Kędzierski – Prezes ds. finansowych
  • Piotr Matuszak – Prezes ds. informacyjnych

Okres kadencji: 09.06.2016 – 07.02.2017

Wybory uzupełniające

  • Łukasz Maliszewski – Prezes
  • Jędrzej Stolarz – Prezes ds. projektowych
  • Bartłomiej Kurosz – Prezes ds. organizacyjnych
  • Mateusz Krawczuk – Prezes ds. finansowych
  • Adam Prochownik – Prezes ds. informacyjnych

Okres kadencji: 12.01.2016 – 09.06.2016

  • Dawid Stanasiuk – Prezes
  • Jędrzej Stolarz – Prezes ds. projektowych
  • Bartłomiej Kurosz – Prezes ds. organizacyjnych
  • Łukasz Maliszewski – Prezes ds. finansowych
  • Adam Prochownik – Prezes ds. informacyjnych

Okres kadencji: 12.01.2015 – 12.01.2016

  • Michał Swoboda – Prezes
  • Adam Prochownik – Prezes ds. projektowych
  • Dawid Stanasiuk – Prezes ds. organizacyjnych
  • Łukasz Maliszewski – Prezes ds. finansowych
  • Arkadiusz Mielczarek – Prezes ds. informacyjnych

Okres kadencji: 16.06.2014 – 12.01.2015

Wybory uzupełniające

  • Adrian Gałęziowski – Prezes
  • Adam Prochownik – Prezes ds. projektowych
  • Michał Swoboda – Prezes ds. organizacyjnych
  • Paweł Urbaniak – Prezes ds. finansowych
  • Alicja Jurasik – Prezes ds. informacyjnych

Okres kadencji: 17.12.2013 – 16.06.2014

  • Adrian Gałęziowski – Prezes
  • Bartosz Wawrzacz – Prezes ds. projektowych
  • Michał Swoboda – Prezes ds. organizacyjnych
  • Paweł Urbaniak – Prezes ds. finansowych
  • Alicja Jurasik – Prezes ds. informacyjnych

Okres kadencji: 10.10.2013 – 17.12.2013

Wybory uzupełniające

  • Adrian Gałęziowski – Prezes
  • Tomasz Jagielski – Prezes ds. projektowych
  • Bartosz Mackiewicz – Prezes ds. organizacyjnych
  • Bartosz Wawrzacz – Prezes ds. finansowych
  • Kasia Macias – Prezes ds. informacyjnych

Okres kadencji: 18.12.2012 – 10.10.2013

  • Adrian Szymański – Prezes
  • Tomasz Jagielski – Prezes ds. projektowych
  • Bartosz Mackiewicz – Prezes ds. organizacyjnych
  • Bartosz Wawrzacz – Prezes ds. finansowych
  • Kasia Macias – Prezes ds. informacyjnych

Okres kadencji: 11.09.2012 – 18.12.2012

Wybory uzupełniające

  • Adrian Szymański – Prezes
  • Tomasz Jagielski – Prezes ds. projektowych
  • Mariusz Orda – Prezes ds. organizacyjnych
  • Michał Dziergwa – Prezes ds. finansowych
  • Bartosz Mackiewicz – Prezes ds. informacyjnych
  • Karol Bojar (nieof.) – Jacek Urbanowicz

Okres kadencji: 20.12.2011 – 11.09.2012

Wybory uzupełniające

  • Adrian Szymański – Prezes
  • Marcin Dymczyk – Prezes ds. projektowych
  • Mariusz Orda – Prezes ds. organizacyjnych
  • Michał Dziergwa – Prezes ds. finansowych
  • Bartosz Mackiewicz – Prezes ds. informacyjnych

Okres kadencji: 08.03.2011 – 20.12.2011

  • Michał Pochna – Prezes
  • Paweł Kaczmarek – Prezes ds. projektowych
  • Mirela Frontkiewicz – Prezes ds. organizacyjnych
  • Michał Dziergwa – Prezes ds. finansowych
  • Dagna Bieda – Prezes ds. informacyjnych
  • Adrian Ciż – Jacek Urbanowicz

Okres kadencji: 02.11.2010* – 08.03.2011

  • Michał Pochna – Prezes
  • Paweł Kaczmarek – Prezes ds. projektowych
  • Mirela Frontkiewicz – Prezes ds. organizacyjnych
  • Michał Dziergwa – Prezes ds. finansowych
  • Dagna Bieda – Prezes ds. informacyjnych

Okres kadencji: 09.12.2009 – 02.11.2010*

  • Michał Pochna – Prezes
  • Mateusz Żarkowski – Wiceprezes
  • Mirela Frontkiewicz – Wiceprezes ds. organizacyjnych
  • Paweł Kaczmarek – Wiceprezes ds. finansowych
  • Michał Opałka – Wiceprezes ds. informacyjnych
  • Jacek Urbanowicz – Jacek Urbanowicz

Okres kadencji: 04.06.2009 – 09.12.2009

Wybory uzupełniające

  • Mateusz Cholewiński – Prezes
  • Paweł Kaczmarek – Wiceprezes
  • Tomasz Kucner – Wiceprezes ds. organizacyjnych
  • Robert Budziński – Wiceprezes ds. finansowych
  • Michał Opałka – Wiceprezes ds. informacyjnych

Okres kadencji: 08.01.2009 – 04.06.2009

Wybory uzupełniające

  • Łukasz Tułacz – Prezes
  • Tomek Kucner – Wiceprezes
  • Mateusz Cholewiński – Wiceprezes ds. organizacyjnych
  • Robert Budziński – Wiceprezes ds. finansowych
  • Michał Opałka – Wiceprezes ds. informacyjnych

Okres kadencji: 19.12.2007 – 08.01.2009

  • Łukasz Tułacz – Prezes
  • Mateusz Cholewiński – Wiceprezes
  • Rafał Cichoń – Wiceprezes ds. organizacyjnych
  • Karol Sydor – Wiceprezes ds. finansowych
  • Mariusz Rachuta – Wiceprezes ds. informacyjnych

Okres kadencji: 18.10.2006 – 19.12.2007

  • Edgar Ostrowski – Prezes
  • Łukasz Tułacz – Wiceprezes
  • Grzegorz Karczewski – Wiceprezes ds. organizacyjnych
  • Jan Kędzierski – Wiceprezes ds. finansowych
  • Anna Napierała – Wiceprezes ds. informacyjnych

Okres kadencji: 12.10.2005 – 18.10.2006

  • Halszka Konieczek – Prezes
  • Edgar Ostrowski – Wiceprezes
  • Grzegorz Karczewski – Wiceprezes ds. organizacyjnych
  • Jan Kędzierski – Wiceprezes ds. finansowych
  • Anna Napierała – Wiceprezes ds. informacyjnych

Okres kadencji: do 12.10.2005

  • Łukasz Małek – Prezes
  • Halszka Konieczek – Wiceprezes
  • Łukasz Mehl – Wiceprezes ds. organizacyjnych
  • Mariusz Janiak – Wiceprezes ds. finansowych
  • Krzysztof Charusta – Wiceprezes ds. informacyjnych