Osiągnięcia

Osiągnięcia

Osiągnięcia członków koła na przestrzeni lat

2017 2016 2015 2014 2013 2012 2011 2010 2009

2017

Międzynarodowy Turniej Robotów “Robot Challenge”, Rybnik

  • I, II i III miejsce w kategorii Linefollower
  • II i III miejsce w kategorii Minisumo
  • I i II miejsce w kategorii Micromouse
  • I miejsce w kategorii RoboDragRace

Robomaticon: Turniej Robotów Mobilnych, Warszawa

  • I i II miejsce: Linefollower
  • I miejsce: Linefollower z turbiną
  • II miejsce: Linefollower Enhanced
  • I i III miejsce: Microsumo
  • III miejsce: Minisumo
  • II i III miejsce: Micromouse
  • II miejsce: Puck Collect

2016

Międzynarodowe Zawody Robotów Robotic Arena 2016, Wrocław

  • I miejsce: Linefollower Drag
  • II i III miejsce: Microsumo Enhanced
  • I i II miejsce: Micromouse 8×8
  • I i III miejsce: Micromouse 16×16
  • I i II miejsce: Linefollower Enhanced

Sumo Challenge, Łódź

  • I miejsce: Microsumo
  • I i II miejsce: Micromouse
  • I i II miejsce: Linefollower Enhanced
  • II miejsce: Linefollower Standard
  • II i III miejsce: Linefollower Turbo

Festiwal Robotyki Robocomp, Kraków

  • I i II miejsce: Microsumo
  • I, II i III miejsce: Micromouse
  • II miejsce: Minisumo
  • II i III miejsce: Linefollower Light
  • II miejsce: Linefollower
  • II miejsce: Linefollower Enhanced

Robotic Day, Praga, Czechy

  • I, II i III miejsce: Minisumo

Opolski Festiwal Robotów, Opole

  • I, II i III miejsce: Linefollower Drag
  • I i II miejsce: Linefollower
  • II miejsce: Minisumo

Roboxy2016, Gdańsk

  • I miejsce: Microsumo
  • I i III miejsce: Micromouse
  • II i III miejsce: Linefollower Enhanced
  • III miejsce: Linefollower
  • III miejsce: Freestyle

Trójmiejski Turniej Robotów, Gdańsk

  • I i II miejsce: Microsumo
  • I miejsce: Minisumo Deathmatch
  • II miejsce: Minisumo
  • II i III miejsce: Linefollower Enhanced
  • II miejsce: Freestyle
  • III miejsce: Micromouse

Robodrift, Wrocław

  • I miejsce: Pojazdy autonomiczne

Festiwal Robotyki Cyberbot, Poznań

  • II miejsce: Freestyle
  • II miejsce: Linefollower Standard
  • II i III miejsce: Minisumo
  • III miejsce: Micromouse

ROBOmotion, Rzeszów

  • I miejsce: Freestyle
  • I i II miejsce: Micromouse
  • I i III miejsce: Linefollower Standard
  • III miejsce: Linefollower Turbo
  • I miejsce: Linefollower Enhanced
  • I i III miejsce: Linefollower Drag
  • II i III miejsce: Microsumo
  • II miejsce: Minisumo
  • III miejsce: Minisumo Deathmatch

Festiwal Robotyki Eastrobo, Białystok

  • I miejsce: Micromouse
  • I miejsce: Freestyle

Międzynarodowy Turniej Robotów “Robotic Tournament”, Rybnik

  • I miejsce: Minisumo
  • I miejsce: RoboDragRace
  • I miejsce: Micromouse
  • III miejsce: Linefollower

Robomaticon: Turniej Robotów Mobilnych, Warszawa

  • I miejsce: Microsumo
  • I miejsce: Micromouse
  • I miejsce: Puck Collect
  • I miejsce: Linefollower Light
  • I miejsce: Linefollower Enhanced
  • II miejsce: Minisumo

2015

Sumo Challenge, Łódź

  • I miejsce: Microsumo
  • I miejsce: Linefollower Light

Opolski Festiwal Robotów, Opole

  • I miejsce: Minisumo
  • III miejsce: Linefollower Drag

Trójmiejski Turniej Robotów, Gdańsk

  • III miejsce: Linefollower

Copernicus Robots Tournament, Toruń

  • I miejsce: Minisumo

ROBOmotion, Rzeszów

  • I i II miejsce: Linefollower Drag
  • II miejsce: Minisumo Deathmatch
  • III miejsce: Linefollower Enhanced
  • III miejsce: Minisumo

Festiwal Robotyki Cyberbot, Poznań

Robotic Tournament, Rybnik

  • I miejsce: Minisumo Deathmatch
  • II miejsce: Minisumo

Robomaticon: Turniej Robotów Mobilnych, Warszawa

  • II miejsce: Micromouse
  • II miejsce: Linefollower Enhanced
  • II miejsce: Linefollower

2014

Brak danych


2013

Festiwal Robotyki Robocomp, Kraków

  • I miejsce: Microsumo
  • II miejsce: Linefollower Light

ROBOmotion, Rzeszów

  • I i II miejsce: Microsumo
  • II i III miejsce: Nanosumo
  • I miejsce: Femtosumo
  • I i II miejsce: Micromouse

RoboGames, USA

  • II miejsce: Linefollower
  • I miejsce: ArtBot Painting
  • IV miejsce: Microsumo

Trójmiejski Turniej Robotów, Gdańsk

  • I i II miejsce: Micromouse

2012

Robomaticon: Turniej Robotów Mobilnych, Warszawa

  • I miejsce: Minisumo

Międzynarodowy Turniej Robotów Robotic Tournament, Rybnik

  • I miejsce: Freestyle

T-Bot, Szczawno-Zdrój

  • I miejsce: Minisumo

Trójmiejski Turniej Robotów, Gdańsk

  • II miejsce: Freestyle

Roboxy2012, Gdańsk

  • I miejsce: Freestyle

The Freescale Cup, Praga, Czechy

  • III miejsce

Robot Challenge, Wiedeń, Austria

  • I i II miejsce: Linefollower
  • II i III miejsce: Minisumo

Międzynarodowe Zawody Robotów Robotic Arena 2012, Wrocław

  • I miejsce: Freestyle
  • I miejsce: Micromouse
  • I i II miejsce: Microsumo
  • II miejsce: Nanosumo

2011

Robot Challenge, Wiedeń, Austria

  • I miejsce: Minisumo
  • II miejsce: Freestyle

Międzynarodowe Zawody Robotów Robotic Arena 2011, Wrocław

  • I miejsce: Minisumo
  • III miejsce: Microsumo

Robomaticon: Turniej Robotów Mobilnych, Warszawa

  • I miejsce: Freestyle

T-Bot, Wałbrzych

  • II miejsce: Minisumo

2010

Robot Challenge, Wiedeń, Austria

  • II miejsce: Freestyle

Międzynarodowe Zawody Robotów Robotic Arena 2010, Wrocław

  • I miejsce: Minisumo

Robot Challenge, Łódź

  • I miejsce: Minisumo

Wystawa Innowacji, Prototypów i Wynalazków Budi Uzor, Osijek, Chorwacja

  • II i III miejsce: Minisumo

2009

Międzynarodowe Zawody Robotów Robotic Arena 2009, Wrocław

  • I i III miejsce: Freestyle

Międzynarodowe Zawody Robot Kup, Osijek, Chorwacja

  • I, II i III miejsce: Minisumo

Robot Challenge, Wiedeń, Austria

  • II miejsce: Minisumo

Międzynarodowe Zawody Istrobot, Bratysława, Słowacja

  • III i V miejsce: Minisumo